ČIŠTĚNÍ  NEREZOVÝCH VÝTAHOVÝCH KABIN JE PRO PROVOZOVATELE VÝTAHŮ

OBTÍŽNĚ RĚŠITELNÝ PROBLÉM

NEREZ, SKLO, ZRCADLA, VYSOKOTLAKÉ LAMINÁTY – to jsou materiály, ze kterých jsou nejčastěji sestaveny kabiny, dveře a portály moderních osobních výtahů. Ať už jsou tyto nové výtahy instalovány v kancelářských budovách, obytných domech, nebo například v hotelích, velice záhy po jejich uvedení do provozu bývají jejich provozovatelé vystaveni nepříjemným nesnázím s udržováním jejich povrchů. V podstatě neřešitelným problémem bývá především čistění povrchu nerezových částí výtahu. Pracovníci úklidu zpravidla v marné snaze nalézt uspokojivé řešení postupně nanášejí na nerezový povrch rozličné vrstvy nefunkčních chemických prostředků a tím bohužel dochází k estetickému i funkčnímu znehodnocení ušlechtilých nerezových ploch výtahu. Důsledkem takového nevhodného ošetřování výtahové kabiny se pak často stává znečistění oděvů přepravovaných osob a podobné konfliktní situace.

 

1. ŘEŠENÍ

Výsledkem naší práce je unikátní technologie pro kvalitní čistění a dlouhodobou ochranu moderních výtahů s povrchy z nerezu, skla a zrcadel. Služba je využívána bytovými družstvy, provozovateli kancelářských objektů, hotely, zdravotnickými zařízeními apod.

V rámci služby provádíme tyto tři navazující operace:

1) Dokonalé vyčištění nerezových povrchů:Kabina, dveře a portály výtahu jsou pomocí speciálního nano-čističe dokonale zbaveny všech nečistot.

2) Nanesení nanoimpregnace : Na stoprocentně vyčištěný povrch je nanesena neviditelná impregnační nanovrstva, která zabraňuje  pronikání nečistot k citlivému nerezovému povrchu a působí antibakteriálně.Trvanlivost  nanoimpregnace aplikované na nerezových plochách je minimálně 24

3) Vyčistění a dlouhodobá  impregnace skel, zrcadel a vysokotlakých laminátů.

 

VÝHODY

– Bezkonfliktní provoz výtahové kabiny s estetickým a antibakteriálním standardem nejvyšší kvality.

– Úspora času – péče o čistotu výtahu pracovníkům úklidu zabírá pouze cca ¼ z dříve obvyklého času.

– Úspora za čistící chemii – odstraňování nečistot, které ulpí na ochranném nanopovrchu, se provádí pouze obyčejnou vodou a lehkým přeleštěním, bez použití chemie.