Polep vozidel

Co je to wrapping?
Volně přeloženo potažení vozidla 3d fólií, tzv. celopolep je efektivní způsob jak dát vašemu vozu novou tvář.
Celopolep vozidel se využívá nejen k reklamním účelům, ale také k ochraně vašeho vozu. Celopolepem vozidel se rozumí nejen reklamní polep, ale také změna barvy vašeho auta pomocí speciálních 3D fólií, nebo ochrana díky transparentním fóliím.
Proč wrapping? Jaké jsou výhody celopolepu?
Ochráníte lak, odlišíte se od ostatních, můžete často měnit vzhled vašeho vozu bez jakéhokoli poškození laku karoserie.
Vaše auto se stane mladším a krásnějším.
Po odstranění a následném prodeji vozidla, se zvyšuje jeho cena (zachovalý lak bez poškození oproti autům bez fólie)
Celopolep vám nabízíme ve dvou provedeních: exclusiv a standard.
Pro svou práci používáme výhradně certifikované materiály té nejvyšší kvality! Na fólii je poskytována záruka 5-8 let. Pokud fólii během této doby odstraníme, zůstane pod ní nový a nepoškozený lak. Životnost fólie se pohybuje mezi 6 – 10 lety.

v této verzi se jedná ten nejkvalitnější polep , který není na první pohled poznat, že je vozidlo polepeno..zde se vůz chystá na polep demontáží i zpětnou montáží dílů ( kliky, lišty, zrcátka a další)
naši zaměstnanci mají praxi pro tyto úkony i zde je zaručena profesionalita a klient se nemusí bát neodborného zásahu na vozidle. Pro každý nový model vozu jsme školeni..

Popis polepu..auto se před aplikací omyje od nečistot (myčka klient nebo ruční mytí u nás)
poté se osuší, vyfoukají se všechny spáry vzduchem,dále se demontují díly které by bránili
v polepu tak aby šlo polepit bez spojů ( díl karoserie=díl fólie ) poté se dokonale očistí od asfaltu a dalších nečistot ( dokonalé očištění ) ..poté se impregnuje karoserie prostředkem pro ošetření laku po případném odstranění fólie za x let a začíná samotný polep (wrapping ) . Na vozidle se neřeže všechny díly jsou připraveny předem a pouze se zahýbají kraje na dílech a to cca 0,5cm za okraj .
Po polepení vozu se namontují díly na vozidlo zpět a vůz je připraven k předání zákazníkovi.